INFO O CENÁCH DOPRAVY: ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u GLS při objednávce od 550Kč do 10kg hmotnosti, u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, DPD Pickup od 699Kč do 4.9kg, PPL nad 2000Kč do 31kg, ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 800Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování a děkujeme za přízeň.

Boloňský psík málo žere | MUJPES.CZ

Dobrý den, mám 2 letého boloňského psíka. Byl krmen Acanou, teď krmím BARFem. Za den ale sežere jen cca 30g žrádla (jak té Acany, tak masa se zeleninou)..také občas nesní nic třeba 3 dny a pak toho sní více, zbytek tam prostě nechá a už nechce. Takhle málo jí prakticky už od štěněte. Váží 5,5kg, je hubenější, ale kosti z něj nekoukají, aktivní, nikdy nebyl nemocný, děláme canisterapii a agility, ani po celodenním výletě nebo běhání u kola toho nesní víc...... myslíte, že mu to prostě takhle stačí?

Dobrý den, je to možné. Dávka krmiva je individuální a pokud pejsek jinak nejeví jiný problém, vyzkoušela jste jak granulovanou, vařenou stravu i BARF a stále stejný výsledek - co s tím... Obecně příjem krmiva podporují vitamíny skupiny B - mohli by jste vyzkoušet přídavek doplňků krmiva na této bázi (Pangamin, B-komlex apod.), ale bez záruky. Zvýšit využití živin lze přídavekem probiotika, ale na to Vám stačí i obyčejný bílý jogurt:-). Možná ještě parazitologie - nechutenství mohou způsobovat i parazité v trávicím traktu, byť mikroskopičtí a jinak bych to asi neřešila...

Hezký den

Yvona Rumpíková