Ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, PPL nad 2000Kč do 31kg. ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 550Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování.

PSÍ ŠKOLA

BRNO

-         rádi pomůžeme v komunikaci a s výcvikem jejich psů osobám se sluchovým postižením (neslyšícím, nedoslýchavým) a lidem s vadou řeči ( i němým). Ozvěte se.

- věnujeme se pachovým pracem psů (NOSEWORK) 

 

Co učíme?

-         základní praktickou poslušnost: cviky sedni, lehni, vstaň, spolehlivé přivolání z pohybu na volno, průchod dveřmi, chůzi na prověšeném vodítku, nacvičíme polohy pro návštěvu u veterinárního lékaře, aporty, podávání a přinesení věcí,  můžeme naučit i třeba otevírání a zavírání dveří, zhasnutí světla v ložnici, avízaci příchozího člověka apod.

-         ukážeme jak pejska motivovat a jak se s ním lze hrát, jak společně můžete trávit vycházky, v případě zájmu základy stopování

- můžeme Vašeho pejska naučit dohledávat ztracené předměty nebo zdroje specifického pachu (pomerančová kůra, skořice), naučíme ho rozlišovat a dohledat předměty pána a předměty cizí (idetifikace z předmětu na předmět)

 

Co nabízíme?

 

-         dlouhodobé zkušenosti z oblasti výcviku psů, vzdělání v oboru

-         výcviky probíhají po domluvě o víkendu nebo v podvečerních hodinách 

-         zkušené instruktory

-         cvičíme tak, aby psy výcvik bavil - pracujeme metodou shapingu a pozitivní motivace

 

Kontakt: tel. 777 831 573, yvona.rumpik@gmail.com, výcvik: https://www.facebook.com/psipark.cz, nosework: https://www.facebook.com/groups/790538358211531

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení