Vracející se zákazníky žádáme o novou registraci. Přihlášení pod uživatelským jménem přechodem na nový systém není platné. Nyní se po přeregistrování můžete hlásit pod svým e-mailem a heslem. Pro registrované zákazníky máme připraveny množstevní, věrnostní i objemové slevy a to do výše až 8%. Děkujeme.

PSÍ ŠKOLA

BRNO

-         rádi pomůžeme v komunikaci a s výcvikem jejich psů osobám se sluchovým postižením (neslyšícím, nedoslýchavým) a lidem s vadou řeči ( i němým). Ozvěte se.

- věnujeme se pachovým pracem psů (NOSEWORK) 

 

Co učíme?

-         základní praktickou poslušnost: cviky sedni, lehni, vstaň, spolehlivé přivolání z pohybu na volno, průchod dveřmi, chůzi na prověšeném vodítku, nacvičíme polohy pro návštěvu u veterinárního lékaře, aporty, podávání a přinesení věcí,  můžeme naučit i třeba otevírání a zavírání dveří, zhasnutí světla v ložnici, avízaci příchozího člověka apod.

-         ukážeme jak pejska motivovat a jak se s ním lze hrát, jak společně můžete trávit vycházky, v případě zájmu základy stopování

- můžeme Vašeho pejska naučit dohledávat ztracené předměty nebo zdroje specifického pachu (pomerančová kůra, skořice), naučíme ho rozlišovat a dohledat předměty pána a předměty cizí (idetifikace z předmětu na předmět)

 

Co nabízíme?

 

-         dlouhodobé zkušenosti z oblasti výcviku psů, vzdělání v oboru

-         výcviky probíhají po domluvě o víkendu nebo v podvečerních hodinách 

-         zkušené instruktory

-         cvičíme tak, aby psy výcvik bavil - pracujeme metodou shapingu a pozitivní motivace

 

Kontakt: tel. 777 831 573, yvona.rumpik@gmail.com, výcvik: https://www.facebook.com/psipark.cz, nosework: https://www.facebook.com/groups/790538358211531