Specific FKW Kidney Support 7x100g

Neohodnoceno
256 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Krmivo Specific ve vaničkách ve formě paštiky pro pomoc při řešení ledvinové, srdeční nebo jaterní nedostatečnosti, pomáhá také rozpustit ledvinové kameny nebo působí proti jejich vzniku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Klinická dieta SPECIFIC™ FKD/FKW Kidney Support je určena pro zvířata s konkrétními zdravotními potížemi, které mohou zahrnovat chronické selhání ledvin, jaterní nedostatečnost (s výjimkou určitých onemocnění žlučových cest), srdeční selhání s hromaděním tekutin v těle a močové kameny různých typů, jako jsou uráty, oxaláty a cystiny.

Důležitými parametry tohoto krmiva je nízký obsah fosforu a vysoký obsah mastných kyselin EPA a DHA, které pomáhají zpomalit pokrok onemocnění ledvin a srdečních problémů. Dietní profil obsahuje také snížené množství bílkovin, ale ty jsou vysoké kvality a mají alkalické pH, což pomáhá snižovat negativní účinky na ledviny a játra.

Pro pacienty s městnavým srdečním selháním pomáhá nižší obsah sodíku v dietě, čímž se zabraňuje hromadění tekutin. Snížený obsah bílkovin také pomáhá snížit riziko vzniku močových kamenů. Při alkalickém pH moči dietní doplněk také snižuje riziko tvorby kalciumoxalátových, urátových a cystinových krystalů.

SPECIFIC™ FKD/FKW Kidney Support je vhodný pro kočky a psy s chronickým selháním ledvin nebo jater, srdečními problémy, edémy a močovými kameny různých typů.

Složení: vepřové maso, rybí maso, sójový olej, kukuřice, rybí olej, vejce, prášková celulóza, minerální látky, semena jitrocele blešníku (psyllium), vitamíny a stopové prvky, taurin, methionin, L-karnitin. Neobsahuje umělé antioxidanty, syntetická barviva a zchutňovadla

Dávkování: individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost kočky a krmnou dávku upravit dle jejích individuálních nároků a potřeb.

Doplňkové parametry

Kategorie: ledviny, játra, močové cesty
Hmotnost: 0.8 kg
? druh klinické diety: ledviny, srdce, játra
jak velká a stará je Vaše kočka?: dospělá kočka
? suchá/mokrá: mokrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: