INFO O CENÁCH DOPRAVY: ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u GLS při objednávce od 550Kč do 10kg hmotnosti, u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, DPD Pickup od 699Kč do 4.9kg, PPL nad 2000Kč do 31kg, ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 800Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování a děkujeme za přízeň.

Destilovaná voda | MUJPES.CZ

Dobrý den.
Naše andulka má hrozně ráda vodu. Proto jsme jí koupli kamennou vodní fontánku, kterou má umístěnu vedle klece. Hrozně ráda se v ní koupe - doslova cachtá. Přitom se také občas vody napije. Výrobce fontánky ale předepisuje, že se v ní může používat výhradně destilovaná voda. Proto prosím o radu, zda to nemůže adulce nějak ublížit, když všeobecně je destilovaná voda nepitná? V kleci má andulka samozřejmě napáječku s čerstvou vodou.
Předem děkuji za radu a přeji Hezký den.
Milan Čermák, Semily

Dobrý den,
předem se omlouvám za opožděnou odpověď. Nicméně se o svoji andulku bát nemusíte, není zde žádný problém s příjmem vody během koupání i když se jedná o vodu destilovanou. Ta není určena k pití, ale malé množství, které andulka během koupání vypije netvoří žádné nebezpečí. Pokud jí zajistíte přísun pitné vody v napaječce, bude vše v pořádku. Je výborné, že jí tuto radost z koupání dopřáváte a zajisté si ho hodně užívá.

MVDr. Andrea Lačňáková, veterinární ordinace Brno - Modřice