SkinMed Super spray 500ml

Neohodnoceno
457 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Roztok k ošetření ran, odřenin, popálenin na kůži i sliznici, proleženin, použití je vhodné i pro místa postižená infekcí nebo plísní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vhodný pro ošetření a podporu hojení (léčbě) akutních i chronických ran, odřenin, popálenin a ulcerací ve všech stádiích hojení (očištění, výplach a vlhčení). Ke snížení mikrobiální zátěže - operačních ran, poraněné kůže a sliznice, chronických nehojících se ran, proleženin a povrchu kůže při infekčních a plísňových onemocnění kůže. K ošetření srsti a kůže za účel odstranění nečistot a zápachu. K ošetření drobných ran, např. po vyjmutí klíštěte. K ošetření meziprstních prostor a záhybů kůže. K ošetření poranění dásní a sliznice ústní dutiny. SkinMed Super je superoxidovaný, pH neutrální roztok pro místní podání.

Složení: voda 99,8 %, kyselina chlorná, chloran sodný, chlordioxid, chlorid sodný, peroxid vodíku, ozón 0,2 %.

Použití a dávkování: aplikujte neředěný roztok SkinMed Super na poraněná místa postřikem, omýváním, koupelí, potírání navlhčeným tamponem, přiložením gázy navlhčené v roztoku nebo vlhkou terapií podle potřeby i vícekrát denně. Roztok není třeba oplachovat. Přípravek je možné kombinovat s dezinfekčními či saponátovými prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: vybavení psí lékarničky
Hmotnost: 0.57 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: