Roboran H pro psy černé a bílé 100 tbl

Neohodnoceno
237 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Roboran H pro černé a bílé psy je doplněk biologicky účinných látek určený pro zlepšení kvality srsti a zvýšení kontrastu barev u černých, bílo-černých a bílých psů bez vzniku žlutého a hnědého nádechu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Má výrazný vliv na zdraví kůže a následně na hustotu, lesk a výrazné zbarvení srsti. Je doporučen jako součást léčby nemocí kůže a srsti (ekzémy, záněty, vypadávání srsti) a při hojení drobných ran. Roboran podáváme preventivně, při přípravě psa na výstavní sezonu nebo jako součást podpůrné léčby. Přípravek je určen především psům s černou a bílou barvou srsti kvůli svým výborným účinkům na zlepšení barvy, kvality (délka,struktura) srsti a zdravotního stavu kůže. Doporučuje se při přípravě psa na náročnou výstavní sezonu, v období línání a při prevenci kožních poruch. 

Suroviny: rýžová mouka, pivovarské kvasnice, řasy rodu Chlorella, síran měďnatý pentahydrát (CuSO4.5H2O), chelát měďi n-hydrát (Cu(x).nH2O)

Dávkování: tabletová forma: 1 tableta na 10 kg živé hmotnosti, prášková forma: pes velký : 6g/ks /den, pes střední: 4 g/ks /den, pes malý: 2g /ks /den

Doplňkové parametry

Kategorie: srst - zbarvení
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: