INFO O CENÁCH DOPRAVY: ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u GLS při objednávce od 550Kč do 10kg hmotnosti, u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, DPD Pickup od 699Kč do 4.9kg, PPL nad 2000Kč do 31kg, ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 800Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování a děkujeme za přízeň.

Náhrada za Brit Care Adult Small| MUJPES.CZ

Dobrý den,

krmili jsme recepturu Brit Care Adult Small Lamb, ale ta se přestala vyrábět. Pes je menší a má už problémy se zuby. Nebo máte prosím jinou alternativu za krmivo které jsem kupoval doteď a přestalo se vyrábět Brit care lamb&rice?Náš pejsek začíná mít problémy se zuby proto mě napadl senior?

Děkuji, Zbyněk H.

Dobrý den, alternativou proti původní receptuře je řada Brit Care Mini Grain Free: https://www.mujpes.cz/vyhledavani/?string=brit+care+mini+grain+free , ale momentálně tam bývají časté výpadky. Nebo můžete změnit značku a začít krmit Calibru, vyrábí se na stejném výrobní zařízení, stejně jako Brit a v tom případě by to byla receptura https://www.mujpes.cz/calibra-dog-life-adult-small-breed-lamb/ .

Zoubky nejsou otázkou seniorské receptury. Pokud se pejskovi už špatně kouše, volte spíše granule pro malá plemena. Krmiva pro seniory mívají nižší obsah bílkovin, minerálních látek i energie. Přechod na ně je individuální a většinou se na ně přechází pokud pes začíná nabírat na váze.

Yvona Rumpíková