Pes, Strana 13

Nejprodávanější

Podložky pro štěňata, vel. XS-XL
Skladem (>10 ks)
PXT23410
 
od 56 Kč

Řazení produktů

5028 položek celkem

Výpis produktů

ZB026990 1747921372
57 Kč

Monoproteinové kuřecí krmivo ve skle pro psy a kočky. Exklusivně a čistě. Bez obilovin, chemie a umělých přísad. Chutné, výživné, šetrně zpracované. Česká výroba.

ZB026990
ZB026987 1747921372
57 Kč

Losos ve skle pro psy a kočky. Čisté monoproteinové krmivo. Bez obilovin, chemie a umělých přísad. Chutné, výživné, šetrně zpracované. Česká výroba.

ZB026987
FARMFresh jehně brambor
58 Kč

90% hrubě mletého ovčího masa doplněnou o zeleninu. Kompletní krmivo s vyváženým poměrem masa, sladkého bramboru, mrkve a hrášku. Konzerva  pro psy všech plemen a stáří.

STA225
34338 gumove pretahovadlo pro stenata
81 Kč –28 %
58 Kč

Gumové přetahovadlo pro štěňata je skvělou pomůckou při rozvíjení motorických i silových schopností Vašeho mazlíčka. Přetahovadlo je vyrobeno z měkké gumy, která je odolná vůči...

PLI1102
18384 hracka pes uzel bavlneny 36cm 210g hiphop1ks
59 Kč –1 %
58 Kč

Bavlněný uzel je oblíbenou a velmi žádanou hračkou pro psy.  Krásně se o ní pes přetahuje a přitom si čistí zuby. 

PSH18411
a933444fa5 79573
58 Kč

Odolná kost z nylonu pro stálé kousání. Bez dutinky. Šetrná k psím zubům. Velikost 18cm

PON79573
PetBuddy recyklované sáčky na psí exkrementy, 4 role / á 15 sáčků, zelená s potiskem
58 Kč

Sáčky na úklid psích exkrementů bez výrazné uhlíkové stopy. 

PXTA17330
Hovězí chrupavka z lopatky - 1 ks
58 Kč

Chrupavčitá část hovězí lopatky. Bohatá na kolagen, v přírodě běžná složka stravy psovitých šelem. 

PXTA04102
KIDDOG losos obalený kachním masíčkem 80 g
58 Kč

Lososí masíčko obalené proužkem kachny. Lákavé pochutnání spíše pro střední a větší psy.

PXTA04705
KIDDOG SUPER PREMIUM 100% jehněčí játra sušená mrazem 50 g
58 Kč
Měrná cena: 116 Kč / 100 g

Lyofilizovaná jehněčí játra pro psy. Monoproteinový pamlsek z čisté suroviny s vysokým obsahem bílkovin a bez konzervantů.

PXTA05371
Belcando Hovězí s bramborem & hráškem (Balení 400 g)
od 59 Kč

Belcando Hovězí s hráškem je kompletní konzervou pro alergické psy nebo pro psy preferující chuť hovězího. Mňamka jako doplněk nebo hlavní složka stravy. Kompletní krmivo pro...

512145
Belcando Jehněčí s rýží & rajčaty (Balení 400 g)
od 59 Kč

Belcando jehněčí s rajčaty je konzervou pro alergické psy nebo pro psy preferující chuť jehněčího. Může posloužit jako dávka kompletního krmiva nebo jako přilepšení ke stávající...

512115
Belcando Junior drůbeží s vejci (Balení 400 g)
od 59 Kč

Kompletní konzerva pro štěňata a mladé psy všech plemen. Krmte bez starostí. Dodá výživu i vitamíny a bude určitě chutnat. 

512125
Belcando Krůtí s rýží & cuketou (Balení 400 g)
od 59 Kč

Belcando krůtí s rýží a cuketou je kompletní krmivo pro alergické psy nebo pro psy preferující chuť krocana. Mňamka jako doplněk nebo hlavní složka stravy. Kompletní krmivo. 

512105
Belcando Kuře & kachna s prosem & mrkví (Balení 400 g)
od 59 Kč

Belcando Kuře a kachna s prosem a mrkvičkou.  Kompletní konzerva pro alergické psy nebo pro psy preferující chuť drůbežího a kachny. Mňamka jako doplněk nebo hlavní složka...

512135
Calibra Dog Life  konz.Adult Beef with carrots 400g
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Calibra Dog hovězí s mrkví je dávkou kompletního krmiva se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny.

PSH126323X
calibra dog life konzadult duck with rice1
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Calibra Dog konzerva Duck s rýží je konzervou, na které si Váš pejsek určitě pochutná.  Kompletního krmivo se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny.

PSH126325X
Calibra Dog Life  konz.Adult Chicken with rice 400g
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Calibra Dog konzerva krůta a kuřecí srdíčka je dávkou kompletního krmiva se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny.

PSH126321X
Calibra Dog Life  konz.Adult Lamb 400g
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Calibra Dog konzerva Sensitive jehněčí je dávkou kompletního krmiva se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny.

PSH126322X
Calibra Dog Life  konz.Adult Turkey with apples 400g
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

S krocanem, pro dobré trávení krapet jablíček, zalité lososovým olejem. Delikatesa! Konzerva pro psy se 100% zastoupením jednoho druhu živočišného proteinu. 

PSH126326X
Calibra Dog Life  konz.Adult Wild boar with cran. 400g
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Kančí s brusinkami, vítaná změna jídelníčku. Calibra Dog konzerva je dávkou kompletního krmiva se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny. 

PSH126324X
bb2ddf89dd5ddf622b514f03e43d28fc mmf400x400
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Calibra Dog konzerva Junior kuře s hnědou rýží je dávkou kompletního krmiva se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny vhodná pro štěňata a mladé psy.

PSH126320X
Calibra Dog Life  konz.Puppy&Junior Lamb&rice 400g
59 Kč
Měrná cena: 14,75 Kč / 100 g

Calibra Dog konzerva Junior jehně s rýží určitě zachutná. Kompletní krmivo se 100% deklarovaným původem živočišné bílkoviny vhodná pro štěňata a mladé psy. S řasami, které...

PSH126319X
drubezi maso mlete w1200 h1200 8cd3ece1b87577001fbb6ec67d9d8ac9
Drůbeží maso mleté
Skladem (>10 ks)
od 59 Kč

Jemně mleté drůbeží skelety se zbytky svaloviny. 

118158/1KG
GRAND konz. štěně,kočka Delikates mas.směs 405g
59 Kč
Měrná cena: 14,57 Kč / 100 g

Konzerva GRAND konz. štěně,kočka Delikates mas.směs je kompletní krmivo pro štěňata a kočky, vytvořeno z čerstvého masa bez chemických přísad.

PSH30525
79650 hovezi veprova a kureci smes 2kg
od 59 Kč

Jemně mletá směs hovězího ořezu, drůbežího masa a skeletů.

VET796501
42117 hovezi jatra 1kg
Hovězí Játra 1kg
Skladem (2 ks)
59 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 100 g

Kusy jaterních laloků. Vyznačují se vysokým podílem vitamínů (např. A,B,E) a stopových prvků. Doporučujeme přidávat k masu 2-3x do týdne. Vynikající jako krmivo pro kočky. Při...

VETAM5693
79692 hovezi maso s droby 1kg
Hovězí maso s droby
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>10 ks)
od 59 Kč

Vysoký podíl masa spolu s droby a měkkou kostí. Mletá směs. 

VETAM79692
90552 hovezi zebro 1kg
59 Kč
Měrná cena: 5,90 Kč / 100 g

Žebro zbavené masitých částí. Kostní hmota do krmné dávky nebo jako pamlsek na hraní.

VETAM78
11430 hracka pes rybka dentalni plovaci mala 14 cm sp
65 Kč –9 %
59 Kč

Chovatelské Potřeby

PSH54678
KIDDOG SUPER PREMIUM 100% kuřecí prsa ve spirále bez aditiv 100 g
59 Kč
Měrná cena: 59 Kč / 100 g

Šetrně sušená kuřecí prsa ve spirále. Monoproteinový pamlsek bez obilovin, cukru a zbytečných přísad.

PXTA05103
16917 klikr pro vycvik psa kar
Klikr pro výcvik psa KAR
Skladem (>10 ks)
59 Kč

Neměnný, stálý signál, který vydává klikr je po naučení nejvhodnějším způsobem, jak sdělit Vašemu pejskovi, že dělá to, co po něm chcete, správně.

PSH27589

Ovládací prvky výpisu

5028 položek celkem