Nobby Házeč Míčků 65 cm

Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Nobby házeč míčků je skvělá pomůcka při aportování. Plastový házeč umožňuje hodit míček s minimálním úsilím do velké dálky. Navíc už nikdy nebudete muset ušpiněný míček chytat do ruky. Nobby házeč míčků je dostupný v modré a oranžové barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dejte Vašemu psovi možnost vhodnou formou rozvíjet jeho lovecký pud. Jednoduché řešení nabízí právě tento házeč tenisových míčků. S minimálním úsilím můžete hodit žlutočervený tenisový míček obvzlášť daleko.

Váš pes bude běhat za míčkem, najde ho a zářící štěstím Vám ho přinese zpět. S tímto házečem můžete míček zvednout ze země, aniž byste se museli ohýbat a nezamažete si ruce.

S touto hračkou si užijete procházky plné pohybu a zábavy!

Plastový házeč 65 cm. Barva modrá nebo oranžová. Dlouhé hody s minimálním úsilím. Zvedání míčku bez neustálého ohýbání zad a hlavně čisté ruce.

Upozornění: Žádná hračka není nezničitelná. Jako u každého jiného produktu byste měli dohlédnout na hru Vašeho zvířete s touto hračkou. Prosíme, abyste pravidelně tuto hračku kontrolovali, zda není poškozená, a v případě odhaleného defektu ji vyměnili. V opačném případě by nemohlo být vyloučeno zranění zvířete.

Doplňkové parametry

Kategorie: míč, míče, míčky
Hmotnost: 0.401 kg
? barva: různá
funkce: házedlo
tvar: podélný
velikost psa: střední a velké plemeno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: