DOVOLENÁ 19.8.2024

Kubatol PIX 45,2 mg/g kožní sprej spr 150 ml

Neohodnoceno
165 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Dezinfekce plošných odřenin nebo míst postižených dermatomykózou,,dezinfekce poranění způsobených kanibalismem zvířat, kosmetická úprava paznehtů a jako pomocný prostředek v kopytní chirurgii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení - účinné látky: Pix fagi 45,2 mg v 1 g kožního spreje.

Složení - pomocné látky: Methylether, Ethanolum anhydricum (denaturovaný), Copolymerum acrylatum,,Ethylis acetas.

Popis přípravku: žlutohnědá až hnědá tekutina s charakteristickým zápachem ve formě,aerosolu s hnacím plynem.

Druh obalu: tlaková hliníková nádobka s aerosolovým ventilem z pochromované oceli,s PET fólií a PE trubičkou, rozprašovačem (PP) a víčkem (PP).

Balení: 150 ml (1260 g).

Charakteristika: účinná látka, bukový dehet, lokálně dezinfikuje. Pomocné látky obsažené,ve spreji vytvářejí nad místem zásahu plastický kryt, který chrání před přístupem vlhkosti a zevních vlivů, ale nebrání perspiraci kůže. Vysoušecí a desinfekční účinky bukového dehtu spolu s vytvořeným,mikroklimatem podporují rychlost regenerace ošetřovaného místa.

Indikace / použití : cílový druh zvířat: všechny druhy nepotravinových zvířat mimo koček.

Kontraindikace: nepoužívat na silně krvácející rány nebo silně mokvající místa. Nepodávat kočkám.

Upozornění: při práci používejte ochranné rukavice. Zabraňte inhalaci aerosolu. Přípravek se nesmí dostat do přímého kontaktu s potravinami, pitnou vodou,,dětskými hračkami. Před upotřebením protřepat. Nádobku je nutné držet ve svislé poloze.

Dávkování: přípravek se nanáší stiskem rozprašovače nad ošetřovaným místem ze vzdálenosti 15-20 cm tak, aby zbytečně nestékal. Pro zvýšení účinku je vhodné vytvořit 2-3 plastické vrstvy přípravku, vždy po dokonalém,zaschnutí. V případě potřeby je možné aplikaci po 2-3 dnech zopakovat.

Způsob použití: zevní použití.

Způsob skladování: při teplotě do 25 st. C. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu,záření a teplotám nad 50 st. C.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: hojivá, chladivá a masážní
Hmotnost: 0.23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: