Dermilen gel (Shampoo) gel 150 ml

Neohodnoceno
489 Kč 326 Kč / 100 ml
Vyprodáno
Možnosti doručení

DERMILEN je šetrný šampon, který se používá u zvířat citlivých na jiné šampony, u zvířat s vysoce citlivou a suchou kůží a v případech, kdy potřebujete šampon používat častěji. Doplněk léčby u alergických kožních onemocnění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PoužitíDermilen se používá jako základní šampon u malých zvířat (pes, kočka), u kterých byla prokázána alergie na běžné šampony. Používá se jako doplněk léčby u alergických kožních onemocnění. Dermilen má silný čistící efekt, díky kterému dosáhneme u zvířete důkladného umytí kůže a srsti. Současně DERMILEN zabraňuje nežádoucímu vysoušení kůže, a naopak udržuje kůži a srst hebkou, pružnou a lesklou. Veterinární přípravek určený k vnějšímu použití.

Složení: Aqua, Lauryl sulfate, Triethanolamine salt, Saturated Polyethoxylated Triglyceride, Phenoxyethanol, Hydrolysed Gelatin, Hydroxyethyl Cellulose, Fragrance, Conditioner (Gafquat 755N)

Popis přípravku:

Průhledný světle žlutý až světle hnědý gel.

Dávkování: Dermilen nanášíme na vlhkou srst v malých dávkách a dobře promasírujeme do vytvoření pěny. Při silně znečištěné či suché kůži zvýšíme dávky šamponu nebo opakovaně po opláchnutí srsti aplikujeme další dávku šamponu. Oplachujeme vždy dostatečným množstvím vlažné vody. Frekvence používání gelu Dermilen je dána aktuální potřebou a dalšími požadavky na pomocnou terapii.

Skladování: Při teplotě 15 - 25 °C.

Upozornění: Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek ukládat mimo dosah dětí.
Pouze pro zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: