Ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, PPL nad 2000Kč do 31kg. ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 550Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování.

Stranové povely pravá a levá | MUJPES.CZ

Tyto povely jsou velmi užitečné jak pro psa, tak pro psovoda. Složitější je naučit psa na ně reagovat.
Zkuste to třeba tak, že vezmete jeho oblíbenou hračku, točíte s ní daným směrem a přitom udáváte tu správnou stranu. Pes se soustředí a sleduje vás.

Když psa učíte točení doprava, mějte ho u levé nohy a naopak. Pokuste se od psa pomalu oddalovat. Tak si pes zvykne, že tento povel můžete použít i jinak, než v bezprostřední blízkosti. Ideální trénink pro vaše vycházky. Pokud přicházíte k rozcestí, tak i když je pes před vámi, udejte stranu a výrazně se celým tělem natočte správným směrem. Pes má velký zrakový úhel a změnu směru zaregistruje i za sebou. Tuto metodu však používám až po nácvicích s hračkou. Při tréninku nezapomínejte používat ruce. Ukazujte vždy tou, na které straně je váš pes.

Pokud cvičíte agility, tak stejný způsob použijte na cvičáku. Uveďte stranu a rukou ukažte na danou překážku.
Přeji hodně štěstí při nácviku pravá a levá

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení