DOVOLENÁ 19.8.2024

Aptus Aptobalance Pet plv 140g

Neohodnoceno
412 Kč 294 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Aptus Aptobalance Pet je doplňkové krmivo určené pro úpravu funkce střevní mikroflóry obsahující laktobacily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Laktobacily obsažené v přípravku Aptobalance se množí ve střevech a snižují zdejší pH. Následně roste množství benigních (přátelských) bakterií, a takto se zhoršují životní podmínky pro přežívání patogenních bakterií. Pektin chrání střevní sliznici. Mořské řasy obsahují vysoké množství esenciálních mikronutrientů. 

Přípravek Aptobalance se podává psům a kočkám při střevních obtížích způsobených změnami v krmení, během odstavu, během léčby antibiotiky (obnova bakteriální mikroflóry ve střevech) a během cestování se psy a kočkami. 

Dávkování: u psů se podávají 1-3 čajové lžičky, u koček 0,5-1 čajová lžička na den po dobu 2-5 dnů. Přípravek se zamíchá do krmiva, nebo do kysaného mléka, snáší-li jej pes či kočka. Při vážných poruchách rovnováhy střevní mikroflóry lze během 3-4 dnů dávku zdvojnásobit. Ujistěte se, že zvířata trpící průjmem mají dostatečný příjem tekutin, přinejmenším 0,5-1 dcl/kg/den. Čajová lžička přípravku je ekvivalentní hmotnosti 3 g. 
Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15 %. 

Pozor!! Při vážných stavech, nebo pokud se stav zvířete zhoršuje, nebo problémy přetrvávají, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. 

Složení: prášek z mořských řas 50 %, laktóza 30 %, sušené odtučněné mléko 19 %, pektin (E 440) 0,6 %, směs laktobacilů (Enterococcus faecium) 0,4 %

Doplňkové parametry

Kategorie: trávení - podpora, stabilizace
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: