Adaptil náplň + difuzér 48ml

Neohodnoceno
965 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Difusér, který do prostředí uvolňuje látky, které na přírodní bázi uklidňují a zbavují stresu zvířata bázlivá, neklidná, citlivá na hluk apod. Vyvinut speciálně pro psy. Rozprašovač se zapojuje do el. zásuvky nejméně 24 hodin před změnou prostředí, pro intenzivní přípravu na neobvyklé situace vyvolávající strach (např.: ohňostroj) se doporučuje použít rozprašovač Adaptil dva týdny před událostí. Účinný až 4 týdny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difuzér do ovzduší postupně uvolňuje syntetický feromon D.A.P.. Syntetický feromon D.A.P je 100% přírodně identická replika přirozeně zklidňujícího feromonu kojících fen. Jde o účinný a bezpečný způsob jak zklidnit a zbavit stresu neklidná a úzkostná zvířata. Difusér nemá žádné vedlejší účinky na člověka nebo jiné druhy zvířat 
 
Pokyny k použití: vyberte dostupnou, elektrickou zásuvku v místnosti, kde Váš pes tráví většinu svého času. Zde nechte rozprašovač zapojený na 4 týdny přes den i noc. Rozprašovač nezakrývejte a ujistěte se, že není žádný nábytek umístěn před nebo nad rozprašovačem, hrozí riziko obarvení a feromony nemohou být zcela odstraněny. Jedna lahvička je až na 4 týdny nepřetržitého používání v místnosti o velikosti 50 – 70 m² (přibližná hodnota). Poté by měla být lahvička vyměněna. Prosím, ujistěte se několik dní před očekávanou změnou, že rozprašovač funguje, jelikož cirkulace vzduchu, umístění zásuvky nebo jiné faktory mohou ovlivnit výkon. Na výměnu lahvičky Vás upozorní štítek na každém flakonku. Můžete ho snadno odlepit a nalepit do svého kalendáře.

Doplňkové parametry

Kategorie: úprava chování, stres
Hmotnost: 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: