Top spot on dog L 1x3ml/apl.

Neohodnoceno
Značka: Bioveta
250 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Ochranu psů proti blechám 3 měsíce a proti klíšťatům 4 týdny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinná látka:1 aplikátor (3 ml) roztoku obsahuje: Léčivá látka Permethrinum     1950 mg

Způsob podání: velikost dávky pro jednoho psa je stanovena podle živé hmotnosti jedince. Před aplikací přípravku TOP SPOT ON STRONGER sol Dog se odstřihne špička aplikátoru, rozhrne se srst psa a přípravek se nanáší přímo na povrch kůže zvířete v místech určených pro aplikaci přípravku.

Dávkování: nad 30 kg ž. hm. psa – obsah aplikátoru se nanese na kůži v oblasti mezi lopatkami, středu hřbetu a u kořene ocasu 

Po aplikaci se doporučuje po dobu 12 - 24 hodin omezit manipulaci se zvířaty, nemělo by se s ošetřenými zvířaty spát a měl by se omezit jejich pohyb na slunci. Do 12ti hodin po aplikaci by se zvířata neměli koupat ve vodních tocích. Šamponování negativně ovliňuje účinnost přípravku. POZOR! Přípravek je extrémně jedovatý pro kočky. Udržujte ošetřené psy odděleně od koček dokud nezaschne místo aplikace. Nepoužívejte na kočky a psy ani stejné kartáče. Mohlo by dojít k přenosu účinné látky přípravku, kterou kočky nedokáží metabolizovat. Pokud se tak stane, při změně chování kočky vyhledejte okamžitě veterinárního lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: antiparazitika
Hmotnost: 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bioveta, a.s. je významná česká farmaceutická firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci veterinárních a humánních léčivých přípravků.

Historie a Působení: Bioveta byla založena v roce 1918 a má tak více než stoletou tradici v oblasti veterinárního lékařství. Firma sídlí v Ivanovicích na Hané a patří mezi přední výrobce veterinárních přípravků ve střední a východní Evropě.

Produkty a Služby: Bioveta nabízí široké spektrum produktů určených pro různé druhy zvířat, včetně hospodářských zvířat, domácích mazlíčků a exotických zvířat. Mezi hlavní produktové kategorie patří:

  • Veterinární vakcíny: Ochrana proti různým infekčním onemocněním.
  • Farmaceutika: Léky pro léčbu infekčních, parazitárních a dalších onemocnění.
  • Biologické přípravky: Imunologické přípravky pro zvýšení obranyschopnosti zvířat.
  • Nutraceutika: Doplňky stravy a produkty pro zlepšení celkového zdraví a výživy zvířat.

Výzkum a Vývoj: Bioveta investuje značné prostředky do výzkumu a vývoje nových léčivých přípravků. Disponuje moderními laboratořemi a spolupracuje s řadou akademických a vědeckých institucí. Firma se zaměřuje na inovace a neustále rozšiřuje své produktové portfolio o nové, účinné a bezpečné přípravky.

Kvalita a Certifikace: Bioveta klade velký důraz na kvalitu svých produktů. Výroba probíhá v souladu s mezinárodními standardy, jako jsou GMP (Good Manufacturing Practice) a GLP (Good Laboratory Practice). Firma také vlastní certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, které potvrzují vysokou úroveň kvality řízení a environmentálního managementu.

Ekologická a Společenská Odpovědnost: Bioveta se zavazuje k odpovědnému přístupu k životnímu prostředí a udržitelnému rozvoji. Firma se snaží minimalizovat svůj ekologický dopad a aktivně podporuje různé projekty na ochranu životního prostředí a zlepšení životních podmínek zvířat.

Bioveta je renomovaná česká firma s dlouhou historií a silnou pozicí na trhu veterinárních léčiv. Díky svému zaměření na kvalitu, inovace a odpovědnost k životnímu prostředí patří mezi lídry ve svém oboru a je spolehlivým partnerem pro veterinární lékaře a majitele zvířat po celém světě.