Roboran MSM 500 pro psy 100 tbl

Neohodnoceno
383 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Tabletovaný methylsulfonylmethan v preparátu Roboran MSM má prokázané analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tabletovaný methylsulfonylmethan, což je látka rostlinného původu, slouží v organismu podobně jako některé aminokyseliny jako zdroj organicky vázané síry. Má prokázané analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky. Má dobrý vliv na zmírňování projevů alergií, zlepšuje stav kůže a srsti. Zvyšuje prokrvení orgánů, redukuje svalové křeče, chrání organismus před volnými radikály. Zmírňuje obtíže, způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí pohybového aparátu. Velký efekt se projevuje při poúrazových stavech pohybového aparátu a po náročné fyzické aktivitě, kdy stimuluje proces hojení poškozených tkání a urychluje regeneraci. Snižuje produkci mediátorů zánětu, zejména interleukinu-1, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. 

Dávkování: inicializační dávkování: 1-5kg 1/2tbl., 5-15kg 1tbl., 15-25kg 2tbl., 25-35kg 3tbl., 35 kg a více 4tbl., udržovací dávka: 1-5kg 1/4tbl., 5-15kg 1tbl., 15-25kg 1tbl., 25-35kg 1.5tbl., 35kg a více 2tbl.

Doplňkové parametry

Kategorie: klouby, vazy a kosti
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: