Roboran H pro psy barevné 100 tbl

Neohodnoceno
241 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Roboran H pro barevné psy je doplněk biologicky účinných látek určený pro zlepšení kvality srsti a zvýšení kontrastu barev u zlatých a hnědých psů nebo u psů se sytě pálenými znaky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Má výrazný vliv na zdraví kůže a následně na hustotu, lesk a výrazné zbarvení srsti. Je doporučen jako součást léčby nemocí kůže a srsti (ekzémy, záněty, vypadávání srsti) a při hojení drobných ran. Roboran podáváme preventivně, při přípravě psa na výstavní sezonu nebo jako součást podpůrné léčby. Přípravek je určen především psům u kterých jsou žádány sytě pálené znaky nebo výrazné žluté či červené zbarvení srsti. Má výrazný vliv na zlepšení barvy, kvality (délka,struktura) srsti a zdravotního stavu kůže. Doporučuje se při přípravě psa na náročnou výstavní sezonu, v období línání a při prevenci kožních poruch. 

Složení: rýžová mouka, pivovarské kvasnice, řasy rodu Chlorella, síran měďnatý pentahydrát (CuSO4.5H2O), chelát měďi n-hydrát (Cu(x).nH2O) 

Dávkování: sypká forma: pes velký: 6 g /ks /den, pes střední: 4 g /ks /den, pes malý: 2 g /ks /den, tabletyy. 1 tableta na 10 kg živé hmotnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: srst - zbarvení
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: