INFO O CENÁCH DOPRAVY: ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u GLS při objednávce od 550Kč do 10kg hmotnosti, u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, DPD Pickup od 699Kč do 4.9kg, PPL nad 2000Kč do 31kg, ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 800Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování a děkujeme za přízeň.

Doplněk na srst | MUJPES.CZ

Dobrý den, zakoupila jsem přípravek na srst od firmy FITMIN a měla bych pouze dotaz, je-li ho možné přidávat, když krmíme granulemi. Přidáváme naší fence ještě čistý pupalkový olej + pangamin s pupalk. olejem (který bychom při podávání přípravku vynechali). Je možné tento přípravek tedy podávat ke granulím (možnost předávkování vitaminy...atd)? Děkuji Vám moc za odpověď.

Dobrý den, přípravek je možno přidávat jak ke klasickému, tak ke granulovanému krmivu. Podávejte ho po dobu 6 - 8 týdnů. Vitamín H a komplex vitamínů B, který tento výrobek obsahuje náleží do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě, jejichž případný přebytek se vyloučí močí. Pupalkový olej můžete podávat dále.

Ing. Yvona Rumpíková