PetSafe protištekací budka

Neohodnoceno
Značka: Petsafe
2 238 Kč –15 %
29952 petsafe protistekaci budka
2 238 Kč –15 % 1 889 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Ultrazvuková budka PetSafe slouží k omezení štekání psa na zahrade. Budku zavesíte na strom/plot/zed a namíríte na místo, kam chodí pes štekat. Ve chvíli kdy pes zašteká, ultrazvuková budka se aktivuje a vydá psovi nepríjemný ultrazvuk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protištekací budka PetSafe je jednotka, která využívá k zamezení štekání ultrazvuk. Protištekací budka se aktivuje když zabudovaný mikrofon zachytí neustálý psí štekot v dosahu 15 metru. Zarízení vyšle dvoj-sekundový ultrazvukový signál, který muže slyšet pouze pes (frekvence 20kHz, korekce cca 120dB neslyšitelná pro lidi). Vysílaný ultrazvuk by mel být pro štekajícího psa natolik nepríjemný, aby prestal štekat. Zarízení je vhodné pro venkovní použití a je plne vodotesné. Vhodné k zavešení do zahrady (na strom, plot a pod.) Statická jednotka napomáhá k odnaucení nadmerného štekání. Je vhodná pro vetšinu pejsky avšak ne pro všechny.

Upozornení: Statická jednotka napomáhá k odnaucení nadmerného štekání. Je vhodná pro vetšinu pejsku avšak ne pro všechny. Nejlepší je zvážit citlivost pejska na vnejší podnety a jeho povahu. Nepoužívat na psy, kterí mají sluchové problémy. Zarízení by se melo používat pouze v dobe, kdy si neželáte, aby pes štekal, protože nekterí psy si po case neustálého používání tohoto zarízení vytvorí urcitou "necitlivost" k ultrazvuku, a tak muže dojít k tomu, že pes bude absolutne imunní vuci zarízení. V prípade, že váš pejsek nereaguje na protištekací jednotku, doporucujeme zakoupit nekterý z protištekacích obojku

 

Dosah

Dosah protištekací budky PetSafe je nastavitelná. Mužete ji nastavit na 4, 9 nebo 15 metru. Zarízení je vhodné na zahradu a melo by být umísteno co nejblíže ke štekajícímu psu, kde pes nejcasteji šteká (u dverí, okna... apod.).

 

Typ korekce 

Protištekací budka PetSafe má možnost využít jako korekci ultrazvukový signal, který je slyšitelný pouze psy, nikoliv pro lidi. 

 


Baterie a nabíjení

Protištekací budka PetSafe je napájená standartní 9V baterií, která není soucástí balení. Baterie by mela vydržet približne 2000 spuštení. 

 

 

Vodotesnost

Protištekací budka PetSafe je pouze vodeodolná. Mužete jí zavesit na stul, nebo na strom ci plot.

 

 

Pocet psu

Protištekací jednotka PetSafe vysílá ultrazvuk, je tak vhodná jak pro jednoho psa, tak pro více psu od váha 3,6 kg. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: