FARNAM TRI-Tec 14 fly repellent spray 946ml

Neohodnoceno
Značka: Farnam
1 292 Kč –17 %
9780 farnam tri tec 14 fly repellent spray 946ml
1 292 Kč –17 % 1 071 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Odpuzuje a zabíjí mouchy a další hmyz 7 až 14 dní na jedinou aplikaci. Zabíjí a odpuzuje mušky koňské, pokojové, stájové, venkovní, lesní a pastvinové. Dále chrání před komáry, moskyty, ovády, vší a klíšťaty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repelent proti hmyzu, který je vhodný na pastviny a pro mírnou fyzickou zátěž. Odpuzuje a zabíjí mouchy a další hmyz 7 až 14 dní na jedinou aplikaci. Zabíjí a odpuzuje mušky koňské, pokojové, stájové, venkovní, lesní a pastvinové. Dále chrání před komáry, moskyty, ovády, vší a klíšťaty. Obsahuje sluneční krém a chrání tak zejména koně bez pigmentu. Recept na bázi vody, který nepodráždí citlivá místa.

Složení: Cypermethrin, Pyrethrins, Piperonyl Butoxide, Technical, Butoxypolypropylene Glycol

Podání a dávkování: aplikujte na čisté a suché místo. Před nanesením lze aplikované místo umýt šamponem. Může být aplikován jako sprej nebo nátěr. Při aplikaci jako nátěr používejte gumové rukavice. Vyvarujte se aplikaci přípravku do očí, nosu nebo huby. Aplikujte hojně pro nejlepší výsledky. V počátku reaplikujte každých 5-7 dní v normálních klimatických podmínkách. Jakmile se ochrana postupně buduje, reaplikujte každých 10-14 dní podle potřeby. Pro kontinuální zachování ochrany reaplikujte také po každém umytí, sprchování nebo silném dešti. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 1.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: