FARNAM Adam´s Plus Fogger 3x90ml

Neohodnoceno
Značka: Farnam
1 034 Kč –23 %
4566 farnam adam s plus fogger 3x90ml
1 034 Kč –23 % 796 Kč 295 Kč / 100 ml
Předobjednávka
Možnosti doručení

Aerosol vyjímečného účinku, který zabíjí blechy a klíšťata, vajíčka blech, šváby, mravence, pavouky, moskyty a rybenku domácí. Proti parasitům k použití v místnostech. Po ošetření chrání prostory až 7 měsíců!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dosáhne na blechy schované v kobercích, rohožích, závěsech, čalounění, psích peleších a mezerách v podlaze.
K použití v rodinných pokojích, velkých pokojích, garážích a boudách.
Nezanechává žádný dlouhotrvající zápach.
Obsahuje PRECOR®, což je "Regulátor růstu hmyzu".
Hlavní výhodou produktu je, že jej postavíte do místnosti a necháte obsah volně uvolňovat, čímž se aerosol dostane do všech potřebných míst. Díky této unikátní výhodě dosáhnete totální regulace nežádoucích parasitů.

Složení: (S)-Methoprene 0,09 %, Permetrhin 0,58 %, Ostatní 99,33 %.

Použití a dávkování:

NÁVOD K POUŽITÍ: (!!! čtěte velmi pozorně !!!)
Všechny povrchy, kde připravujete potraviny by měli být zakryty během aplikace nebo pečlivě omyty po aplikaci. Volně položené potraviny zakryjte nebo ukliďte.

Před použitím dobře protřepejte.

Před vypuštěním aerosolu důkladně vyluxujte. Pro maximální efekt otevřete dvířka všech skříněk, kabinetů a dveří. Ukliďte nebo zakryjte volně položené potraviny, talíře, kuchyňské nástroje na přípravu potravin a povrchy, kde připravujete potraviny. V místnosti nenechávejte zvířata ani ptáky a zakryjte akvária. VYPNĚTE VŠECHNY HOŘLAVÉ ZDROJE JAKO PLAMENOVÉ HOŘÁKY, JINÉ OTEVŘENÉ OHNĚ NEBO ELEKTRICKÉ PŘÍSTROJE JAKO LEDNIČKY atp. V případě potřeby povolejte specializovanou firmu na uzavření plynových zdrojů.

Použijte jednu láhev (1 x 90 ml) na každých cca 35 m2 (místnost o velikosti 8 x 5 m o výšce stropu 2,5 m = 85 m3). NEPOUŽÍVEJTE VÍCE NEŽ JEDEN „FOGGER“ NA JEDNU MÍSTNOST. NEPOUŽÍVEJTE V MALÝCH UZAVŘENÝCH MÍSTNOSTECH JAKO JSOU ŠATNY, KABINETY NEBO POD STOLEM. NEPOUŽÍVEJTE V MÍSTNOSTI MENŠÍ NEŽ 1,5 x 1,5 m – NAMÍSTO TOHO NECHTE AEROSOL VNIKNOUT DO MALÉ MÍSTNOSTI Z JINÝCH VĚTŠÍCH POKOJŮ.

Před aplikací v garáži odstraňte vozidla.

Aerosol umístěte na vyšší bod uprostřed místnosti (např. na stojánek nebo stůl) a vložte pod něj novinový papír. Zároveň rozmístěte novinový papír na podlahu v okruhu cca jednoho kroku od místa rozprašování.

Před aktivováním nakloňte láhev mimo svůj obličej (aerosol vychází směrem přímo vzhůru z láhve). Stiskněte hranu aplikačního jazýčku pevně směrem dolů, dokud nedojde k zacvaknutí.

Po aktivování aerosolu ihned opusťte místnost nebo dům. Nechejte „zamořenou“ oblast uzavřenou alespoň na 2 hodiny. Poté otevřete všechna okna a dveře po dobu 1 hodiny před tím než se do místnosti vrátíte.

Pro nejlepší výsledky doporučujeme kombinovat s produkty ADAM´S PLUS určenými k bodovému ošetření postižených míst nebo v oblastech, kde bude pro aerosol těžké dosáhnout penetrace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pes
Hmotnost: 0.46 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: