Clorexyderm Forte šampon pro psy, kočky 200ml

Neohodnoceno
428 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Šampon v kombinaci desinfekce a čistícího účinku. Bohatá pěna odstraňuje mikroorganismy a odumřelé buňky ze zvířecí srsti, zneškodňuje bakterie a kvasinky, obzvláště Malassezia Pachydermatis. Při použití zároveň odstraňuje i typický zápach, který bývá s kvasinkovou infekcí obvykle spojen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podání a dávkování: důkladně navlhčete srst psa nebo kočky vlažnou vodou. Aplikujte šampon a pečlivě masírujte postižené oblasti (obvykle kůži mezi drápy, v okolí pysků, břicha, krku, podpaží, mezinoží a uší). Ujistěte se, že jste použili dostatečné množství šamponu, aby se vytvořila bohatá pěna. Nechte šampon 5 - 10 minut působit, poté důkladně opláchněte tak, aby byly odstraněny veškeré lupy a mazivo.


Tato léčba by se měla opakovat každé dva dny a zvířata by měla být ošetřena roztokem Clorexydermu Forte každých 12 až 24 hodin. Koupání zvířat každý druhý den by mělo být prováděno po dobu 2 až 4 týdnů. To zaručí výborné výsledky, zvláště v počátečním stadiu kožní infekce. Nezapomeňte po použití důkladně opláchnout.


Kožní podráždění se často objeví znovu, zejména není-li odstraněna jehp příčina. V takovém případě by měl být Clorexyderm forte šampon užíván jednou týdně, rozpuštěný ve vodě v poměru 1:1

Doplňkové parametry

Kategorie: suchá a podrážděná kůže, ekzémy
Hmotnost: 0.24 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: