Vaše objednávky vyřizuje stále plynule. Mírné zpoždění nabírají svozy a doručení zásilek vlivem vrcholící vánoční sezóny u všech přepravních společností.

Bezopet gel 120g

Neohodnoceno
Značka: Nobby
543 Kč –4 %
11673 bezopet gel 120g
543 Kč –4 % 518 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Výrobkem s názvem Bezo-pet je pasta určená k odstranění již stávajících trichobezoárů (chomáčků srsti z trávícího traktu) u koček, při podezření z výskytu a k zamezení jejich tvorby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Preventivní použití pasty se doporučuje zvláště u dlouhosrstých koček (perské) a u koček chovaných v bytech, kterým chybí možnost samovyprázdnění pomocí trávy. Pasta se dávkuje v následujícm rozmezí: pro odstranění trichobezoárů 1 čajová lžička (5 ml) denně, v preventivním dávkování 1 čajová lžička (5 ml) 2 - 3krát za týden. Dávka se může dle potřeby libovolně zvýšit. Díky své dobré chuti je pasta velmi dobře přijímána, podává se buď samostaně nebo s krmivem.

Pasta Se Dávkuje V Následujícm Rozmezí: Pro Odstranění Trichobezoárů 1 Čajová Lžička (5 Ml) Denně, V Preventivním Dávkování 1 Čajová Lžička (5 Ml) 2 - 3Krát Za Týden. Dávka Se Může Dle Potřeby Libovolně Zvýšit. Díky Své Dobré Chuti Je Pasta Velmi Dobře Přijímána. Podává Se Buď Samostaně Nebo S Krmivem.

Doplňkové parametry

Kategorie: veterinární doplnky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: