Acidomid D drůbež 1l

Neohodnoceno
Značka: Acidomid
160 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Přípravek s preventivními účinky proti množení bakteríí, plísní a kokcidií pro drůbež. Tekutý přípravek pro drůbež do napájecí vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý přípravek do napájecí vody pro drůbež. Vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Do krmné dávky drůbeže dále dodává organické kyseliny a jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu. 

Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - nedochází v ní k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní. ACIDOMID svým složením také zvyšuje odolnost proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie. 

ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek. Má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin. Ve výživě nosnic doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN pro nosnice, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu a podporuje pravidelnou snůšku. 

Složení: minerální látky, organické kyseliny (mravenčí, propionová, mléčná, octová,citronová), kyselina L-askorbová, glukóza a další účinné látky.

Krmný návod: podává se do napájecí vody v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: vitamíny a minerály
Hmotnost: 1.101 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: