Ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, PPL nad 2000Kč do 31kg. ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 550Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování.

Pes žere exkrementy a odpadky | MUJPES.CZ

Dobrý den, mám takový problém. Máme doma 3 a půl letého SBT a v posledních 14dnech začal venku
při venčení požírat výkaly jiných zvířat, odpadky a vysypává nám doma koš, i když v něm nic není.
Chtěla bych podotknout, že to nikdy nedělal až teď. <br>Granule má stále stejné. Pravidelně každých
čtvrt roku odčervujeme a vymačkáváme anální žlázky atd... Napadlo mě, že ten koš vysypává z toho
důvodu, že se připravujeme na příchod dítěte a nenáme na něj tolik času(manžel je v práci a já v
8měs těhu už na dlouhé procházky moc nemůžu :-( ), ale ty výkaly a odpadky venku nechápu...I
když je na vodítku, tak si to dovolí...Mohla bych poprosit o radu z jakého důvodu by to mohl
dělat? Nechybí mu nějaké vitamíny?Velice děkuji za odpověď :-)

Dobrý den,pejsek ve třech letech pořád na stejné značce granulí, i když jsou kvalitní, může pociťovat nějaký výživový nedostatek, možná je čas na změnu značky granulí. Kromě toho, že se opravdu může nudit, pokud byl dříve zvyklý na hodně pohybu a pozornosti a proto doma vybírá koš, je možné, že ho někde venku v odpadcích , ale i doma v koši něco poloshnilého či nakvašeného natolik chuťově zaujalo, že to prostě znovu hledá a to jak v odpadcích, tak ve výkalech....

Vyzkoušela bych novou značku granulí (stejně kvalitní, klidně jiný druh hlavní bílkoviny, a hlavně postupně během přibližně týdne nahradit stávající granule novými), proti koprofágii a různým pachutím se doporučuje denně přidávat pivovarské kvasnice (Pangamin) 1-2 tablety denně aspoň 14 dní nebo spíše dle efektu - obsahují B vitamíny, které omezují u psů různé nepřirozené chutě, pomoci může i občasné podání aromatických sýrů (tvarůžky, romadour apod...)

MVDr. Pavla Alexandrová

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení