INFO O CENÁCH DOPRAVY: ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u GLS při objednávce od 550Kč do 10kg hmotnosti, u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, DPD Pickup od 699Kč do 4.9kg, PPL nad 2000Kč do 31kg, ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 800Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování a děkujeme za přízeň.

Pes žere exkrementy a odpadky | MUJPES.CZ

Dobrý den, mám takový problém. Máme doma 3 a půl letého SBT a v posledních 14dnech začal venku
při venčení požírat výkaly jiných zvířat, odpadky a vysypává nám doma koš, i když v něm nic není.
Chtěla bych podotknout, že to nikdy nedělal až teď. <br>Granule má stále stejné. Pravidelně každých
čtvrt roku odčervujeme a vymačkáváme anální žlázky atd... Napadlo mě, že ten koš vysypává z toho
důvodu, že se připravujeme na příchod dítěte a nenáme na něj tolik času(manžel je v práci a já v
8měs těhu už na dlouhé procházky moc nemůžu :-( ), ale ty výkaly a odpadky venku nechápu...I
když je na vodítku, tak si to dovolí...Mohla bych poprosit o radu z jakého důvodu by to mohl
dělat? Nechybí mu nějaké vitamíny?Velice děkuji za odpověď :-)

Dobrý den,pejsek ve třech letech pořád na stejné značce granulí, i když jsou kvalitní, může pociťovat nějaký výživový nedostatek, možná je čas na změnu značky granulí. Kromě toho, že se opravdu může nudit, pokud byl dříve zvyklý na hodně pohybu a pozornosti a proto doma vybírá koš, je možné, že ho někde venku v odpadcích , ale i doma v koši něco poloshnilého či nakvašeného natolik chuťově zaujalo, že to prostě znovu hledá a to jak v odpadcích, tak ve výkalech....

Vyzkoušela bych novou značku granulí (stejně kvalitní, klidně jiný druh hlavní bílkoviny, a hlavně postupně během přibližně týdne nahradit stávající granule novými), proti koprofágii a různým pachutím se doporučuje denně přidávat pivovarské kvasnice (Pangamin) 1-2 tablety denně aspoň 14 dní nebo spíše dle efektu - obsahují B vitamíny, které omezují u psů různé nepřirozené chutě, pomoci může i občasné podání aromatických sýrů (tvarůžky, romadour apod...)

MVDr. Pavla Alexandrová