VÁNOČNÍ PROVOZ: na našem výdejním místě na Dukelské 57h v Brně pro vás budeme mít otevřeno do 23.12.2025 do 12.00 hodiny, večerní rozvozy pojedeme naposledy v pondělí 22.12. Dne 23.12. proběhnou i poslední expedice v tomto roce. Po svátcích budeme mít otevřeno 29.12. 2025. Provoz obnovujeme po 2.1.2026. Plné misky zdravého papání, mlsky po dobré večeři, laskavá slova a teplé pelíšky. Nám všem. Hezké svátky.

VetExpert TriDigest 40 tbl

Neohodnoceno
346 Kč
Skladem (>10 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

V.I.P.slevy
doprava_zdarma
rozvoz-brno

Detailní popis produktu

Doplněk stravy pro psy a kočky obsahující látky stimulující vylučování žaludeční šťávy, žluči a pankreatické šťávy zároveň. Doporučuje se podávat zvířatům se zažívacími potížemi, poruchami správné činnosti trávicího systému a při zablokovaném odtoku žluči.

Přípravek TriDigest přispívá ke zdraví trávicího ústrojí díky následujícím složkám:

  • betain – podporuje trávení bílkovin a vstřebávání živin,
  • artyčok – podporuje tvorbu žluči a příznivě působí na trávení a vstřebávání tuku v trávicím traktu,
  • lékořice – stimuluje vylučování pankreatické šťávy a podporuje správnou činnost trávicího systému,
  • fosfolipidy – jsou zabudovány do buněčné membrány poškozených hepatocytů (jaterních buněk), čímž podporují jejich regeneraci.

Hlavní přednosti:

  • kombinuje trojí působení v jednom přípravku: stimulace sekrece žaludeční šťávy, žluči i pankreatické šťávy,
  • pohodlné podávání.

Složení:

betain, extrakt z artyčoku, extrakt z lékořice, fosfolipidy.

Dávkování:

pes – 1 tableta na 15 kg živé hmotnosti denně
kočka – ½ tablety denně

]]>

Doplňkové parametry

Kategorie: MENU
Hmotnost: 0.035 kg
EAN: 5902414200784

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola