DOVOLENÁ 19.8.2024

Automatický laser pro psy a kocky Eyenimal

Neohodnoceno
Značka: Eyenimal
863 Kč –32 %
30525 automaticky laser pro psy a kocky eyenimal
863 Kč –32 % 586 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Automatický svetelný laser s volitelnou rychlostí se otácí v kruhu 360° aby na dlouhé hodiny zabavil vaši kocku. Hracka pro kocky funguje na 3 ks AA baterií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický svetelný laser s volitelnou rychlostí se otácí v kruhu 360° aby na dlouhé hodiny zabavil vaši kocku. Hracka pro kocky funguje na 3 ks AA baterií.

Zábavná hracka probudí v každé kocce lovecké instinkty a vaše šelma bude dovádet, lovit a cíhat na pohyblivé cervené svetýlko. Nastavitelná rychlost zarucí optimální hru pro každého z kocicích mazlícku na míru. Zdá-li se vám vaše neposeda príliš bystrá nastavte režim náhodného strídání. A vy? Umístete zarízení kamkoliv v dome, stisknete tlacítko laseru a at už jdete kamkoliv, kocicka si vyhraje i bez vaší úcasti! 

 

 

Co vám dále zarízení prinese?

Kocicí hru na principu stimulace prirozených dispozic kocky. A proc takovou hru rády hrají? Kocka se pri hre protáhne, dopreje si potrebnou fyzickou aktivitu a neustále bystrí svoje smysly. A navíc, kdo si hraje, není smutný a podporí svuj celkový optimismus. Zábavná hra predchází také nevhodným návykum kocky, když zustane bez dozoru. 

 Rozmery: 205 x 100 mm.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: