DOVOLENÁ 19.8.2024

Aptus Orisolve Vet sol 150ml

Neohodnoceno
404 Kč –17 %
26646 aptus orisolve vet sol 150ml
404 Kč –17 % 333 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Aptus Orisolve Vet Sol je roztok na čištění uší s účinnými složkami pro rozpuštění mazu, solubilizátorem pro usnadnění rozpuštění mazu, s antibakteriálními ionty stříbra, s antibakteriálním esenciálním olejem z rozmarýnu, se změkčujícími a protiplísňovými kyselinami salicylovu a mléčnou, s lokálně znecitlivující protisvědivou složkou a s tišícím s regeneračním a hojivým allantoinem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nepoužívejte při porušené celistvosti ušního bubínku! 


Návod k použití: 

preventivní: pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy (takto jej narovnáte). Naplňte celý zevní zvukovod roztokem (musíte vidět hladinku roztoku) a přibližně 2 minuty masírujte tak, aby se roztok uvnitř zvukovodu pohyboval nahoru a dolů (nezapomeňte stale pevně držet mírně natažený ušní boltec). Poté osušte viditelnou tekutinu, nechejte zvíře zatřepat hlavou a opět vysušte tekutinu v ústí zvukovodu. 

Terapeutické: opakujte čištění zevního zvukovodu (popsané výše) 2x denně po dobu trvání léčby a 1-3x týdně ještě měsíc po ukončení léčby. Jestliže po vyčištění zvukovodu zaznamenáte mazlavé vločky na srsti v okolí ucha, jedná se o cerumen (ušní maz), který byl přípravkem rozpuštěn, vynesen na povrch a po odpaření alkoholu se opět zformoval.

Dávkování: dávka závisí na velikosti zvířete, obvykle se pohybuje mezi 1-4 ml na jedno ucho. 

Po otevření spotřebujte během 3 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: ošetření uší
Hmotnost: 0.19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: