Aktuálně nedoporučujeme volit pro přepravu Vaši zásilky přepravní společnost DPD. Kapacitně nezvládají převzetí jejich zásilek do přepravy ani jejich doručení v obvyklých termínech. Pokud zaznamenáme stabilizaci stavu, toto upozornění stáhneme.

PREDATOR JUNIOR repelent spray 150ml

Neohodnoceno
Značka: Predátor
268 Kč –1 %
8208 predator junior repelent spray 150ml
268 Kč –1 % 263 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Repelent Predator Junior spray je repelentní pěna pro děti od 3 měsíců a osoby s přecitlivělou pokožkou. Odpuzuje klíšťata, komáry a jiný obtížný hmyz. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Predator junior - jemně parfemovaný repelent proti komárům, klíšťatům a ostatnímu nepříjemnému hmyzu. Určený pro děti od 3 měsíců a osoby s citlivou pokožkou k aplikaci na pokožku i oděv. Obsahuje směs látek, která chrání  nejen proti hmyzu, ale díky UV filtru i před nebezpečným slunečním zářením. Díky jedinečné kombinaci látek Vám poskytne bezpečnou a efektivní ochranu po dobu nejméně 4 hodin. Testováno Státním zdravotním ústavem Praha.


Účinná látka:
IR 3535 15%

Aplikace: před aplikací nejen na děti nastříkejte menší množství  přípravku do loketní jamky, pokud se objeví zarudnutí kůže dál neaplikujte, umyjte vodou a mýdlem. Před aplikací na oděv se přesvědčte, zda Repelent daný oděv nepoškozuje. Nepoškozuje vlnu, bavlnu a nylon. Zda nedochází k poškození jiných syntetických tkanin je nutné předem vyzkoušet.

Aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti cca 30 cm na pokožku, oděv a obuv.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: antip. spreje, pěna
Hmotnost: 0.155 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: