Aktuálně nedoporučujeme volit pro přepravu Vaši zásilky přepravní společnost DPD. Kapacitně nezvládají převzetí jejich zásilek do přepravy ani jejich doručení v obvyklých termínech. Pokud zaznamenáme stabilizaci stavu, toto upozornění stáhneme.

Flevox Spot-On Cat 50mg sol 1x0,5ml

Neohodnoceno
Značka: Vétoquinol
135 Kč –7 %
15780 flevox spot on cat 50mg sol 1x0 5ml
135 Kč –7 % 125 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Antiparazitikum Flevox Cat ve formě spot-on pro kočky (roztok pro nakapání na kůži). Silný účinek po dobu 4 týdnů proti blechám a 1 týden proti klíšťatům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Nepoužívejte u koťat mladších než 8 týdnů stáří a/nebo vážících méně než 2 kg. Již 48 hodin po aplikaci přípravku dochází k okamžitému hubení parazitů.

Indikace: insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami přetrvává po dobu 8 týdnů. Blechy po napadení zvířete jsou zabity během 48 hodin. Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD - Flea Allergy Dermatitis), pokud toto onemocnění bylo dříve diagnostikováno veterinárním lékařem.
Přípravek neprokázal okamžitý akaricidní účinek proti klíšťatům, ale prokázal přetrvávající akaricidní účinek po dobu 4 týdnů proti klíšťatům Rhipicephalus sanguineus a Dermacentor reticulatus a až 3 týdny proti klíšťatům Ixodes ricinus. V případě, že jsou klíšťata těchto druhů na zvířeti přítomna v době, kdy je přípravek aplikován, nemusí být všechna klíšťata zabita během prvních 48 hodin, ale měla by být usmrcena během týdne po aplikaci.
 
 
Aktivní látka: Fipronilum
 
Složení: Fipronilum 50 mg, pomocné látky: Butylhydroxyanisol (E320) 0,2 mg, Butylhydroxytoluen (E321) 0,1 mg.
 
Aplikace: rozhrňte čistou srst mezi lopatkami a vymáčkněte obsah pipety na kůži. Nevtírejte. 2 dny po aplikaci nesmí zvíře promoknout ani být šamponováno.
Minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny. 

Doplňkové parametry

Kategorie: antiparazitika kočka
Hmotnost: 0.018 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: