DOVOLENÁ 19.8.2024

Calibra VD Dog & Cat konz. Recovery 5x100g + 1 ZDARMA

Akce
Neohodnoceno
Značka: Calibra
150 Kč 25 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Speciální krmivo pro psy i kočky, které podporuje rekonvalescenci po zákrocích nebo po nemoci s důrazem na vysokou nutriční hodnotu a stravitelnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo pro psy a kočky podporující rekonvalescenci.

Krmivo bylo pečlivě vyvinuto pro zvířata potřebující podporu během rekonvalescence, ať už jsou to psi nebo kočky. Cílem je poskytnout vysokou nutriční hodnotu a snadnou stravitelnost.

Klíčové prvky:

  • Receptura založená na čerstvých surovinách: Používáme nejkvalitnější suroviny pro vysokou nutriční hodnotu a snadnou stravitelnost.

  • Důraz na obsah vysoce kvalitní proteinu a energii: Složení zaměřené na správný poměr proteinu a energie pro podporu zotavení a regenerace.

  • Speciální premix s cheláty Zajištění kvality minerálů prostřednictvím speciálního premixu s minerály v chelátové formě, usnadňující jejich vstřebávání a využití organismem.

Účely použití:

  • Nutriční obnova a regenerace: Pro zvířata zotavující se po nemoci nebo chirurgickém zákroku.

  • Podpora při felinní hepatické lipidóze: Speciální podpora pro kočky trpící tímto onemocněním, pomáhající zlepšit stav jater a lipidový metabolismus.

  • Nutriční podpora po operacích: Pro psy a kočky, které prošly chirurgickým zákrokem a potřebují speciální stravu pro urychlení zotavení.

Kompletní krmivo je přizpůsobeno potřebám zvířat v náročném období rekonvalescence, aby podpořilo jejich zotavení a návrat k optimálnímu zdraví.

Složení: losos (30 %), kuřecí (26 %), hrachová mouka, rybí tuk (1,5 %), sušené řasy (0,5 %, Schizochytrium limacinum), lignocelulóza, uhličitan vápenatý, mannan-oligosacharidy (0,003 %), frukto-oligosacharidy (0,003 %), Yucca schidigera (0,002 %)

Zdroje vysoce stravitelných komponent: losos, kuřecí

 

Krmný návod: Kompletní krmivo. Vysoká koncentrace energie, vysoké koncentrace esenciálních živin a vysoce stravitelné komponenty. Při podávání intubací (sondou): Podávat pod veterinárním dohledem. Doporučená doba použití: dokud není dosaženo úplné obnovy. Voda musí být vždy k dispozici. Doporučené denní dávkování je uvedeno v krmné tabulce a mělo by být přizpůsobeno aktuálnímu stavu. 

Metabolizovatelná energie: 1 200 kcal/kg

Analytické složkyhrubý protein 9 %, hrubý tuk 8,5 %, hrubá vláknina 0,8 %, hrubý popel 1,5 %, vlhkost 78 %, vápník 0,3 %, fosfor 0,25 %, sodík 0,2 %, hořčík 0,1 %, omega-3 mastné kyseliny 0,6 %, omega-6 mastné kyseliny 1 %

Vitamíny a minerály: vitamin A (3a672a) 4 500 IU, vitamin D3 (3a671) 200 IU, vitamin E (3a700) 160 mg, L-karnitin (3a910) 250 mg, zinek (3b606) 30 mg, železo (3b106) 10 mg, mangan (3b504) 12 mg, jód (3b201) 0,8 mg, měď (3b406) 2 mg, selen (3b810) 0,04 mg, taurin (3a370) 2 000 mg, L-arginin (3c3.6.1) 1 000 mg, L-methionin (3c305) 2 000 mg

 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: ledviny, játra, močové cesty
Hmotnost: 0.5 kg
? druh klinické diety: játra
? Jak je velký a starý váš pes?: dospělý pes
jak velká a stará je Vaše kočka?: dospělá kočka
? suchá/mokrá: mokrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka krmiva Calibra se chová tak trochu jako restaurace, kde mají velký výběr menu.

Začneme tím základním – Calibra Premium. To je takový ten standard, kde váš pejsek nebude hladový, ale možná se budete muset trochu víc starat o úklid.

Vyšším požadavkům na výživu odpovídá řada krmiv Calibra Dog Life. To je varianta luxusnější, která nabídne do misky receptury s jednodruhovým zastoupením živočišné bílkoviny a s rýží. Řadí se do třídy tzv.monoproteinových krmiv. 

A potom jsou zákazníci, kteří říkají "bez obilovin, prosím". Ti mají svoji vlastní řadu – Calibra Verve. Bez obilovin, ale plná chutí a živin, které váš pejsek potřebuje.

A jestli máte doma kočičku, nemusíte si dělat starosti, že by na ni Calibra  zapomněla. Calibra Life a Calibra Verve je i pro kočičky, takže všichni vaši chlupatí přátelé budou mít to nejlepší, co si můžete přát.