Ceny dopravy jsou nastaveny v košíku a jsou závislé na celkové hmotnosti a výši objednávky. Liší se podle zvolené přepraní společnosti. Dopravu ZDARMA poskytujeme u České pošty při objednávce nad 1600Kč do 31kg, zásilkovna při objednávce nad 1600Kč do 10kg, PPL nad 2000Kč do 31kg. ROZVOZ BRNO - při objednávce nad 550Kč bez omezení hmotnosti. Příjemné nakupování.

Artemis

Nejprodávanější

Artemis Medium/Large Breed ALS
Artemis Medium/Large Breed ALS
Vyprodáno
PESNNN8974
 
od 399 Kč
1 položek celkem
Artemis Medium/Large Breed ALS
od 399 Kč

Kompletní krmivo Artemis pro psy středních, velkých a obřích plemen všech věkových kategorií. Vyvážená hladina energie pro optimální hmotnost, kuře, krůta, kachna a losos pro...

PESNNN8974

Artemis se se svojí koncepcí nutričně hodnotného přírodního krmiva řadí mezi ty firmy, které skrze výživu propagují i zodpovědný celoživotní přístup majitelů k péči o svoje psy a kočky. Jen pochopením, vyvážeností a souladem v naplňování potřeb našich nejbližších zvířecích přátel můžeme dosáhnout toho, co jistě většina z nás chce. Totiž plnohodnotně prožitého společného života. Spolu s humánní medicínou si na tomto místě můžeme opakovat – zdravý životní styl začíná výživou a prevence je lepší než léčba. Při vývoji Artemis bylo od počátku jasné, jakou pozici mezi krmivy bude zastávat. Totiž místo krmiva vzorově pečujícího o zdraví psů, plně na nekomerčním základě a v souladu s nejnovějšími poznatky o výživě masožravců. Výsledek jakéhokoliv procesu je dán vlastnostmi dílčích kroků. U krmiva této kvality je samozřejmostí kompletnost a vyváženost. Artemis klade velký důraz jak na nezpochybnitelnou kvalitu vstupních surovin, tak na jejich poměrné zastoupení v recepturách. 

Značka krmiva Artemis se řadí k holistickým krmivům, které pracují s tím nejlepším, co příroda masožravým šelmám nabízí: především s více druhy masa, malým množstvím šetrných obilovin (zohledňujícím proces domestikace), pestrým spektrem ovoce a zeleniny a užívá - pokud to technologie dovoluje, enzymy a probiotika. 

Holisticky v organismu působí též doplňky výživy - nutraceutika, přírodní látky působící jako léky bez vedlejších účinků. 

Při vývoji Artemis byly uplatněny všechny tyto principy. 

V recepturách Artemis je použito na výrobu 100 gramů granulí až 59 gramů sušeného masa. To je hodnota z nejvyšších, jaké jsou současné technologie schopny. Těchto 59 gramů sušeného vzniklo usušením 300 gramů masa čerstvého. Všechny suroviny jsou pro výrobu krmiva Artemis pečlivě vybírány tak, aby zaručily maximální funkčnost krmiva Artemis. Artemis klade zásadní důraz na kvalitu a přírodní čistotu všech surovin. 

Artemis nemá co skrývat. Má stále dodavatele a jejich suroviny jsou průběžně testovány na obsah výživných látek a nepřítomnost nežádoucích látek. Dodavatelé jsou stálí, splňují požadavky Evropské unie. Každá šarže krmiva Artemis je kvalitou shodná se vzorky, které jsou předkládány ke kontrole americkým úřadům a nedochází k výrobě rozdílných šarží pro americký trh a pro Evropu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení